Zubní klinika

Krásné a zdravé zuby jsou důležitou součástí celkového zdraví i osobního sebevědomí.

 

AK DENT, s.r.o. provozuje zubní praxi od roku 2005 a nyní patří ke špičkovým klinikám v České republice. V roce 2017 byla dokončena rekonstrukce velkého moderního zdravotnického komplexu v Miroslavi. V témže roce objekt získal ocenění „Stavba Jihomoravského kraje roku 2017“. Budova se pyšní moderním designem s architektonickými prvky, využívá chytrých technologií, které přispívají k soběstačnosti objektu a jsou ekologické k životnímu prostředí.

 

V příjemném prostředí se nachází sedm nadstandardně vybavených ordinací zubních lékařů, klinika disponuje moderním přístrojovým vybavením, špičkově zařízenou laboratoří a chirurgickým sálem, kde zákroky provádějí specialisté v oboru stomatochirurgie a implantologie. Zabývá se také protetickou, záchovnou i dětskou stomatologií. Samozřejmou součástí běžného a preventivního ošetření je návštěva dentální hygienistky. Profesionální tým lékařů a sester se postará o Váš zářivý úsměv bez poškození skloviny a s dlouhotrvajícím efektem.

 

 

„Samozřejmostí pro nás je komunikace a osobní přístup ke každému pacientu. Při první návštěvě stanovíme léčebný plán a cenovou kalkulaci. Navrhovaný způsob léčby Vám srozumitelně vysvětlíme. Zajistíme Vám špičkovou péči, jelikož používáme moderní postupy a materiály v souladu s nejnovějšími trendy stomatologie“,  říká zakladatelka a jednatelka společnosti AK DENT, s. r. o., MUDr. Anna Klejdusová.