Bělení zubů

Krásný a zdravý úsměv jako zrcadlo osobnosti.

ORDINAČNÍ BĚLENÍ ZUBŮ

Ambulantní bělení zubů začíná konzultací se zubním lékařem a dentální hygienistkou. Myslete na to, že bělení zubů je možné aplikovat pouze na zdravý a dobře ošetřený chrup bez zubního kazu, výrazné paradentózy a jiných významných defektů.

Bělení zubů provádíme pomocí prostředků, které nejsou volně dostupné. Celá procedura je intenzivnější a profesionálnější převedenou verzí procesu bělení. Obvykle procedura sestává z několika sezení o délce do zhruba 15 minut (teprve po dosažení požadovaného efektu). Bělením zubů se zesvětlí pouze Váš vlastní zub, nelze vybělit výplně zubů, protetické korunky či můstky a jiné umělé prvky v našem chrupu.

Na procedury se používají více koncentrované přípravky, v průměru s 2krát vyšším obsahem bělící složky oproti přípravkům na domácí bělení zubů. Procedura je proto kratší a výsledek se dostaví rychleji.

DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ

Proces bělení probíhá pod profesionálním dohledem zubního lékaře. Ten nechá zhotovit na základě otisků zubů a dásní individuální nosič na bělící gel, který bude přesně odpovídat tvaru Vašeho chrupu. Podle přesných instrukcí zubního lékaře si pak pacient v domácích podmínkách nanáší bělící gel do nosiče, ten nasadí na zuby a nechává ho působit předepsaný čas. Optimálního přirozeného vybělení je dosaženo po 3 týdnech až měsíci. Pro udržení oslňujícího úsměvu je důležité dodržovat dobrou ústní hygienu a pamatovat na pravidelné čištění zubů. 

Vyzkoušet můžete například patentovanou technologii NOVON, která je bezpečná, efektivní a šetrná vůči zubům.

BELENI

 

BELENI_1

V případě zájmu Vám nabízíme možnost zakoupení dárkového poukazu na domácí či ordinační bělení zubů. Pro více informací kontaktujte svého ošetřujícího lékaře nebo emailem na info@akdent.cz.